Mayıs Ayı Glutensiz Atölyeleri

Ramazan öncesi kendi glutensiz ekmek, glutensiz pizza ya da böreğinizi pişirmeyi öğrenmek için son fırsat ! Mayıs ayı içerisinde yapılacak atölyelerimizden birine kayıt olmak için, selingunes@glutensizfirin.com‘a email atmanız yeterli 🙂

Glutensiz Çay saati Atölyesi; 12-14 Mayıs 2016; 175 TL

Bu atölyemiz 1 günlüktür. 12 Mayıs Perşembe ve 14 Mayıs Cumartesi günü 2 ayrı günde yapılacaktır. Haftaiçi ya da haftasonu yapılacak dersimize katılabilirsiniz.

Kursumuz sabah 10:00-16:00 saatleri arasında Bostancı’daki atölyemizde gerçekleşecektir. Bu kursta Glutensiz tatlı ve tuzlu kurabiye yapımı, Glutensiz meyveli kek ve glutensiz el açması börek tekniklerini öğrenecek, kendi tariflerinizi uygulamak için yeterli bilgi beceriyi edineceksiniz.

Glutensiz Temel Ekmek Yapımı Atölyesi; 19-21 Mayıs 2016; 175 TL

Bu atölyemiz 1 günlüktür. 19 Mayıs Perşembe ve 21 Mayıs Cumartesi günü 2 ayrı günde yapılacaktır. Haftaiçi ya da haftasonu yapılacak dersimize katılabilirsiniz.

Kursumuz sabah 10:00-16:00 saatleri arasında Bostancı’daki atölyemizde gerçekleşecektir.

Bu kursta Ramazan pidesi, sandviç/hamburger ekmeği dahil olmak üzere 4 çeşit ekmek yapım tekniğiyle, temel glutensiz ekmek hamurunu ve inceliklerini öğrenecek, evde istediğiniz ekmeği kendiniz yapabilecek beceriyi edineceksiniz.

Glutensiz İtalyan Mutfağı Atölyesi; 26-28 Mayıs 2016; 175 TL

Bu atölyemiz 1 günlüktür.26 Mayıs Perşembe ve 28 Mayıs Cumartesi günü 2 ayrı günde yapılacaktır. Haftaiçi ya da haftasonu yapılacak dersimize katılabilirsiniz.

Kursumuz sabah 10:00-16:00 saatleri arasında Bostancı’daki atölyemizde gerçekleşecektir.

Bu atölyede İtalyan Mutfağının en lezzetli örneklerinden, Pizza, Calzone, Foccacia ve Tiramisu yapımının glutensiz tekniklerini öğreneceksiniz. Ziyafet ve eğlence garanti 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s