Haziran; Yeni Çalışma Dönemi

Çok sevgili Glutensiz Fırın dostları,

Covid-19 nedeniyle ayrı kaldığımız 2,5 aylık dönem sonunda, 03.06.2020 itibariyle yeni çalışma koşullarıyla karşınızda olacağız.

Virüs tehlikesinin halen devam ettiği bu günlerde, sizlere en yüksek güvenlik önlemleri ve kaliteyle hizmet verebilmek için, sipariş üzerine hizmete geçiyoruz.

Bundan böyle haftalık menü buradan ve İnstagram hesabımız @glutensizfirin ‘dan yayınlanacak, ve sizler bu mönüden seçtiğiniz ürünleri sipariş edebileceksiniz. Siparişlerinizi ister kendiniz dükkandan teslim alır, isterseniz de kurye seçeneğimiz ile adresinize göndertebilirsiniz. Adrese teslim servisimiz maalesef yalnızca İstanbul içi geçerli olacaktır.

Siparişlerinizi ve adres bilgilerinizi 0542 682 6760 numaralı hattımızdan whats-app ile bildirirseniz, vereceğimiz iban numarasına ödemenizi gerçekleştirdikten sonra, siparişiniz taze olarak hazırlanıp, teslim edilecektir.

Bu dönemde maalesef, kişiye özel, standart dışı siparişleri kabul edemiyoruz.

Bu yeni çalışma döneminde, dükkanımızda hazır satış olmayacağından, hepimizin sağlığı ve güvenliği açısından, dükkan içine misafir kabul edemeyeceğiz.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s