Hakkımızda

DSC_1285

 

 

 

 

 

 

1999 yılında Çölyak teşhisi konulmasıyla beraber, Glutensiz diyete başlayan bendeniz; İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uluslararası Finans bölümü mezunuyum. Üniversite sonrası 6 yıl, aile şirketinde çalıştıktan sonra, tüm cesaretimi toplayıp, yıllardır hayalini kurduğum işe,  mutfağa yöneldim. Önce Mutfak Sanatları Akademisinde, Yiyecek İçecek İşletmeciliği programına katıldım, ardından bununla yetinmeyip; yine aynı akademide, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik bölümünde eğitim aldım.

Amacım; benim gibi glutenden uzak yaşamak zorunda olup ta, lezzetten vazgeçmek istemeyenlere, glutensiz lezzetleri ulaştırmak. Tamamen glutensiz ürünlere adanmış atölyemde, özlediğiniz lezzetleri, çapraz bulaşma riski olmadan, sipariş üzerine hazırlayıp, sunuyorum.

Herhangi bir soru, öneri, veya şikayetiniz için; selingunes@glutensizfirin.com adresinden benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Yemek tariflerim ve Çölyakla ilgili yazılarım için beni; www.glutenfreakchef.blogspot.com adresinden takip edebilirsiniz.

1 thought on “Hakkımızda

 1. Selin Hanım,
  Tebrik ederim, harika bir girişimcilik örneğisiniz 🙂
  Başarılarınızın devamını dilerim.
  Bende çölyak yok ama glutensiz beslenmeye başladığımdan beri bağışıklık sistemim daha iyi çalışıyor. Bu nedenle glutensiz beslenmeye devam ediyorum.
  Umarım glutensiz tatlara daha çok yer verilir piyasada ve farkındalık artar.
  Sevgiler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s